Történelmi Vigasságok

Középkori Piactér, Cselebi Fesztivál

Július 14. csütörtök

14.30
Kapunyitás, bevonulás - török gólyalábasok, táncosok a téren

15.00
Bandiera Zászlóforgató Csoport

15.30
Török néptáncegyüttes

16.00
Új Harmónia zenekar

17.00
III. Béla - Vicuska násztánca

17.30
Bandiera Zászlóforgató Csoport

18.00
MEGNYITÓ, - bevonulás, kulcsátadás, felvonulás a várba

19.00
Új Harmónia zenekar

21.00
Martos Ferenc - Huszka Jenő: Gül Baba - szabadtéri színházi előadás
Rendező: Szegvári Menyhért

23.30 Tűzprodukció

Július 15. péntek

10.00
Kapunyitás, bevonulás - török gólyalábasok, táncosok a téren

10.15
Lázár Attila - Bor- és pásztordalok

10.30
Újhold Régitánc Együttes

11.00
Bandiera Zászlóforgató Csoport

13.30
Szárnyas Sárkányok - Interaktív gólyalábas térjáték

12.00
Tabulatúra Régizene Együttes

14.00
Mare Temporis - Ezerarcú szerelem

14.30
III. Béla - vívóbemutató

15.00
Hollóének Hungarica

16.00
Blackrose' Night koncert, km: Újhold Régitánc Együttes, III. Béla Lovagrend

17.00
Bandiera Zászlóforgató Csoport

17.30
Török Néptáncegyüttes

18.00
Mare Temporis - A dal, a tánc, a víg mulatság

19.00
Divatbemutató - Török-örökség viseletkollekció, tervező: Bulla Márta iparművész

20.30
Ternipe zenekar

22.30
Mare Temporis - Világutazó (tűzprodukció)

23.00
Qerinek török zenekar koncertje

Július 16. szombat

10.00
Kapunyitás, bevonulás - török gólyalábasok, táncosok a téren

10.15
Galagonya Bábszínház - Vándormanók

10.45
Újhold Régitánc Együttes

11.15
Babszem Jankó Gyermekszínház - Legényfogó

12.00
Hollóének Hungarica

12.45
Bandiera Zászlóforgató Csoport

13.00
Török néptáncegyüttes

13.30
Török gólyalábasok, táncosok a téren

14.00
Tabulatúra Régizene Együttes a téren

15.00
Szárnyas Sárkányok - L`Avare

16.30
Mare Temporis: Ezerarcú szerelem

17.00
Zárás: Bandiera Zászlóforgató Csoport, majd bevonulás, kulcsvisszaadás

18.00
Mare Temporis: Korok bajnokai - A kehely útja

19.00
Székhelyi József - Villon 21

20.00
New Seasons együttes

20.30
Eredményhirdetés - kirakatverseny

21.00
Musical-körút a középkori Európában
(Fellépők: Egyházi Géza, Homonnay Zsolt, Polyák Lilla, Stróbel Dóra, Száraz Tamás)

22.30
Divatbemutató - Török-örökség viseletkollekció, tervező: Bulla Márta iparművész

23.00
Lobbanáspont tűzszínház - Tűz a vízben

Készítette: Progikon Stúdió, Eger